A p i e m u s

Jei tausoti gamtą yra lengva, jei tai yra lengviau, nei ją žaloti, tuomet mes ją ir tausosime ir šis elgesys taps visuotine norma.

Esame mažas, šeimos ūkis. Mūsų filosofija – auginti geriausios kokybės ekologiškus vaisius ir daržoves. Tai reiškia - nenaudoti pesticidų ir kitų sveikatai ir gamtai kenksmingų priemonių. Nors mūsų derlius nėra didžiulis, 'Dry Sweets' produkcija tikrai yra geriausios kokybės, kokią tik galite gauti. Galite būti ramūs žinodami, kad jūsų šeima yra gerai pasirūpinta. Nuimame visą savo produkciją, o liofilizuodami produktus sumažindame atliekų kiekį ir pasirūpindame, kad ir kreiva morka, ir išsikraipęs ridikas atsidurtų ant stalo.

K o d ė l r i n k t i s m u s ?

Mūsų liofilizuotų produktų parduotuvė yra geriausias pasirinkimas dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, mes siūlome aukštos kokybės liofilizuotus produktus, kurie išlaiko visą maisto vertę ir skonį. Mūsų produktai yra gaminami naudojant šiuolaikišką technologiją, kuri užtikrina, kad jie išliektų švieži ir skanūs ilgą laiką. Be to, mūsų parduotuvėje rasite didelį produktų pasirinkimą - nuo vaisių ir daržovių iki saldumynų ir arbatų. Mes taip pat siūlome specialius rinkinius, kurie tinkami tiek atostogoms gamtoje, tiek užimtiems žmonėms, norintiems greito ir sveiko užkandžio.

Jei norite mėgautis skaniais ir sveikais liofilizuotais produktais, mūsų parduotuvė yra puikus pasirinkimas.

v a i s i a i i r d a r ž o v ė s

Mūsų liofilizuoti vaisiai ir daržovės pagrinde yra užauginti mūsų, todėl mes galime garantuoti jų kokybe. Auginamos be trašu ir kitų kenksmingų aplinkai ir sveikatai medžiagų.

Mūsų liofilizuoti vaisiai ir daržovės yra tinkami ilgalaikiam saugojimui neprarandant maistinių medžiagų ar skonio. Jų unikalus skonis ir tekstūra padaro juos puikiu užkandžiu arba papildu maisto patiekalams. Mūsų liofilizuoti vaisiai ir daržovės yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško sveiko ir skanaus maisto.

s a l d a i n i a i

Žmonės mėgsta… turime galvoje MĖGSTA mūsų liofilizuotus saldainius! Kai kurie iš mūsų populiariausių skonių yra:

- SKITTLES (liofilizuoti SKITTLES)
AirHeads liofilizuoti saldainiai
– liofilizuoti guminiai saldainiai

Jie yra lengvi, purūs ir neapsakomo skonio. Jei dar nebandėte liofilizuotų saldainių, turite būtinai juos išbandyti pasirinkdami kitai kelionei, šeimos išvykai, vaikų šventei ar tiesiog pasimėgauti patiems.

š e i m o s v e r s l a s

Didžiuojamės, kad esame šeimai priklausantis ūkis, o mūsų šeimos nariai patys augina ir gamina didžiąją dalį mūsų parduodamos produkcijos. Bendraujame tik su patikimais ūkininkais.

Šeimos ir smulkūs ūkiai yra gyvybiškai svarbūs mūsų, kaip tautos, ekonomikai ir gerovei.

t v a r u s ū k i s

Mes užsiimame organiška žemės ūkio veikla ir naudojame ekologiškus metodus, kad užtikrintume aukštos kokybės produktų gamybą. Mūsų ūkis taip pat yra energijos taupymo ir atsinaujinančių energijos šaltinių pavyzdys. Naudojame saulės energiją, vandens taupymo sistemas ir kompostavimą, siekdami sumažinti neigiamą mūsų veiklos poveikį aplinkai. Mūsų tikslas yra įkurti pavyzdinį ūkį, kuris suderintų žemės ūkio veiklą su aplinkos apsauga ir tvarumu.

Mes tik už tikrą maistą, kuris maistingas, ekologiškas ir tvarus.